Hizmetlerimiz

Birçok Alanda Kaliteli Ve Lezzetli Yemeklerin Adresi Hacıoğlu Catering

Üstün hizmet, kalite ve lezzetten ödün vermeden ihtiyaç duyduğunuz birçok alanda catering hizmetini Hacıoğlu ailesi olarak en iyi şekilde sizlere sunmaktayız.

İşyeriniz İçin Tabldot Yemek

Kalite ve lezzetimiz ile iş yeriniz için 4 çeşit yemek ile tabldot servisi yapmaktayız. Kaliteli malzemelerimiz, işiniz ehli ustalarımız ve güvenilir hizmetimiz ile iş yeriniz için istediğiniz menüyü sizler için günlük olarak hazırlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz. İş yeriniz için istediğiniz tabldot servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fabrikanız İçin Tabldot Yemek

Fabrikanız için  taşıma tabldot yemek servisi vermekteyiz. Kaliteli malzemelerimiz, işiniz ehli ustalarımız ve güvenilir hizmetimiz ile iş yeriniz için istediğiniz menüyü sizler için günlük olarak hazırlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz. İş yeriniz için istediğiniz tabldot servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hastaneler İçin Tabldot Yemek Servisi

Hastaneler için sağlıklı ve güvenilir tabldot yemek servisi. Kaliteli malzemelerimiz, işiniz ehli ustalarımız ve güvenilir hizmetimiz ile iş yeriniz için istediğiniz menüyü sizler için günlük olarak hazırlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz. İş yeriniz için istediğiniz tabldot servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofisiniz İçin Tabldot Yemek Servisi

Çalışanlarınız için günlük olarak tabldot yemek servisi vermekteyiz. Kaliteli malzemelerimiz, işiniz ehli ustalarımız ve güvenilir hizmetimiz ile iş yeriniz için istediğiniz menüyü sizler için günlük olarak hazırlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz. İş yeriniz için istediğiniz tabldot servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Ve Resmi Kurumlar İçin Catering Hizmeti

Özel ve resmi kurumlar için çeşitli  ve lezzetli yemeklerle hazırlanan catering hizmeti vermekteyiz. Kaliteli malzemelerimiz, işiniz ehli ustalarımız ve güvenilir hizmetimiz ile iş yeriniz için istediğiniz menüyü sizler için günlük olarak hazırlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz. İş yeriniz için istediğiniz tabldot servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Günler İçin Catering Hizmeti

Özel günleriniz (düğün, nişan, kına, parti…) için catering hizmeti vermekteyiz. Kaliteli malzemelerimiz, işiniz ehli ustalarımız ve güvenilir hizmetimiz ile iş yeriniz için istediğiniz menüyü sizler için günlük olarak hazırlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz. İş yeriniz için istediğiniz tabldot servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.